Nowi Klienci / BETA aplikacji / Spotkajmy się na Webinarach i Warsztatach / Dołącz do Nas

Ciekawi jesteście jak zaczęliśmy nowy rok i co dobrego przyniósł nam grudzień? Zapraszamy do krótkiego podsumowania ostatniego miesiąca. Miłej lektury!

Stary rok, Nowi klienci

Grudzień w wielu branżach określany jest ponurym mianem martwego miesiąca. W biznesie jest to dobry czas myślenia o przyszłych inwestycjach, a niekoniecznie ich realizacji. Na szczęście, klienci którzy dołączyli do nas w tym miesiącu wiedzą, że na zabezpieczenie danych firmowych jest wyłącznie jeden dobry moment – TERAZ. W grudniu do portfolio naszych klientów dołączyły takie firmy jak m.in. Prima Gran Sp. z o.o., Rawbud-Rawicz Sp. z o.o. czy RENK – Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Witamy w Xopero Software S.A.! To będzie dobry i bezpieczny rok dla Państwa danych firmowych.

Nowe funkcjonalności aplikacji – sprawdź już teraz!

Korzystasz z naszych rozwiązań do backupu Xopero Backup&Restore lub Xopero QNAP Appliance? Pobierz BETĘ wersji 3.9.7 aplikacji. Poczuj przedsmak naszego szybszego HDD image backup oraz poznaj w praktyce szablony backupu – całkowicie nową funkcjonalność, która umożliwia tworzenie i zarządzanie projektami kopii zapasowych dla wielu stacji roboczych w prosty i szybki sposób! Oficjalne wydanie nowej wersji ogłosimy z pewnością przed końcem stycznia, ale już teraz możesz testować jej nowe możliwości.

Pobierz wersję BETA

Zostań Ekspertem Ochrony Danych

W styczniu kończy się trzecia edycja certyfikowanego cyklu webinarów z dziedziny zabezpieczania i ochrony danych – Data Protection Academy vol. 3, organizowanego wspólnie z QNAP Polska. Nie masz jeszcze Certyfikatu Eksperta Backupu? Dołącz do Akademii, uzupełnij wiedzę, wypełnij ankiety i zdobądź certyfikat! Przed nami jeszcze 3 spotkania. Już jutro, 15 stycznia o godzinie 10:00 opowiemy o disaster recovery i ciągłości procesów w biznesie. Jeżeli nie chcesz, aby awarie, ataki i przestoje groziły Twojej firmie, dołącz do nas i dowiedz się jak zapewnić ciągłość działania swojego biznesu. Kolejne webinary odbędą się we wtorek, 22 stycznia (Nowoczesny backup do chmury) oraz 29 stycznia (Prosty backup złożonej infrastruktury).

Zapisz się

Serwery spakowane, ruszamy na Wschód!

Dziś pakujemy serwery i ponownie ruszamy w Polskę by szkolić naszych Partnerów z jeszcze skuteczniejszej ochrony danych. Xopero Technical Professional to warsztaty techniczne dedykowane specjalistom bezpieczeństwa IT, na których poszerzysz swoją wiedzę na temat produktów QNAP i zgłębisz metody nowoczesnego zabezpieczania danych. W tym tygodniu odwiedzimy Lublin (15 stycznia) i Białystok (16 stycznia). Później zawitamy do Warszawy, Łodzi, Krakowa i Katowic. Chcesz wziąć udział? Pospiesz się! – Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Zapisz się

Słynny XCM

Znasz już Xopero Cloud Management – najszybszy sposób na zabezpieczanie danych Twoich
Klientów? Nasze rozwiązanie dla Resellerów staje się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród naszych Partnerów, którzy coraz chętniej z niego korzystają. Piszą o nim media – w tym miesiącu artykuł o naszej innowacyjnej platformie do zabezpieczania danych i zarządzania backupem został opublikowany przez
Proseed Magazine i Magazyn Ludzi Sukcesu – Law Business Quality. Zachęcamy do lektury!

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś XCM, koniecznie musisz go poznać. W co drugą środę o godz.10:00, prowadzimy szkolenia poświęcone tej platformie, podczas których dowiesz się jak lepiej Zabezpieczać, Zarządzać i Zarabiać na backupie!

Najbliższy webinar już w tę środę, 16 stycznia o godzinie 10:00.

Zapisz się

Powiększamy dział IT i Sales Ninja

Regularnie wzrasta ilość naszych Klientów i Partnerów, a my musimy być na to przygotowani – tylko z takim podejściem nasz support może być 8x szybszy niż u konkurencji.

Obecnie poszukujemy programistów, zainteresowanych rozwijaniem rozwiązań do backupu, które zabezpieczają dane już w 27 krajach i są polecane w ramach inicjatywy ESET Technology Alliance. Szukamy również ninja sprzedaży, którzy chcieliby dołączyć do naszego Sales Team. Wierzymy, że wszystkiego można się nauczyć, a dla naszych kandydatów mamy jeden warunek – musisz mieć pasję, o której z przyjemnością posłuchamy na licznych spotkaniach firmowych.

Chcesz z nami pracować? A może znasz kogoś kto chciałby do nas dołączyć? Napisz do nas na adres office@xopero.com. Spotkajmy się i dołącz do najszybciej rozwijającej się firmy IT w regionie.

Bądź na bieżąco z ochroną danych

Miesiąc temu informowaliśmy Cię o naszym nowym projekcie, Centrum Bezpieczeństwa Xopero, czyli regularnym przeglądzie prasy zagranicznej, który co tydzień ląduje na Twojej skrzynce mailowej. Podobają Ci się nasze powiadomienia? Poinformuj o nich swoich Współpracowników, Klientów lub Partnerów. Obiecujemy nadal podsyłać Ci wyłącznie najbardziej gorące tematy, których nie znajdziesz w polskiej prasie. Przekaż swoim znajomym link do zapisu i pozwól im szybciej reagować na zagrożenia.

Link do zapisu