Podsumowanie maja – ESET World 2019 / TestArmy w e-Bezpiecznej Polsce

Gorąco jest nie tylko za oknem, ale również w Xopero! W minionym miesiącu pracowaliśmy w pocie czoła, aby teraz móc podzielić się z Wami kolejną porcją newsów z życia naszej firmy. Oto co działo się w Xopero w maju. Koniecznie sprawdźcie też, co przygotowaliśmy dla Was na kolejne tygodnie. Zapraszamy do krótkiego podsumowania miesiąca!

ESET World 2019

W minionym miesiącu mieliśmy okazję uczestniczyć w ESET World 2019 – konferencji organizowanej dla Partnerów firmy ESET. Była to dla nas doskonała okazja do wysłuchania prelekcji, spotkań biznesowych, szkoleń i prezentacji Xopero. Przypominamy, że od października 2017 w ramach ESET Technology Alliance ten jeden z największych producentów antywirusów na świecie poleca nasze rozwiązania do backupu i disaster recovery swoim klientom.

W słonecznych Włoszech, nad jeziorem Maggiore, reprezentowali nas Robert Zentkowski, nasz Dyrektor sprzedaży i Grzegorz Bąk – Presales Engineer. Przywieźli ze sobą nie tylko inspiracje, nowe kontakty, ale również kilka zdjęć z gorącej Italii.

TestArmy w e-Bezpiecznej Polsce!

Nowym Partnerem e-Bezpiecznej Polski zostaje TestArmy CyberForces! Ich CEO, Dawid Bałut, już 26 czerwca o godz. 10:00 poprowadzi dla Was webinar o atakach socjotechnicznych. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak uchronić swoją firmę i pracowników przed najskuteczniejszymi metodami działania hakerów, możecie nie mieć lepszej okazji. Dawid przez 5 lat badał systemy bezpieczeństwa m.in. w Apple’u, Amazonie czy Facebooku, a przez 6 kolejnych pracował jako architekt bezpieczeństwa dla korporacji z Doliny Krzemowej. Teraz podzieli się swoją wiedzą z Wami zupełnie za darmo…

Rozchmurzysz się?

Trwa Akademia Chmury! W najbliższą środę 19 czerwca o godzinie 12:00 odbędzie się kolejny webinar o Xopero Cloud. Tym razem opowiemy o zarządzaniu backupem i przedstawimy Wam konsolę centralnego zarządzania – dowiecie się jak zarządzać całą polityką bezpieczeństwa firmy z jednego narzędzia. Zobaczycie jak zdefiniować harmonogram wykonywania kopii zapasowych, zarządzać wszystkimi użytkownikami i urządzeniami oraz monitorować procesy backupu. Jeżeli nie widzieliście poprzednich webinarów o Xopero Cloud – możecie uzyskać dostęp do nagrań na stronie internetowej Akademii Chmury.

Xopero w mediach

Opinie naszych specjalistów coraz częściej cytowane są w mediach. W minionym miesiącu pisali o nas m.in. WP Tech, PC Format, Interia, Brief czy IT Reseller. Wypowiedź naszego Head of sales, Bartosza Jurgi, pochodząca z naszego raportu Cloud Computing, opublikowana została w specjalnym raporcie o cyberbezpieczeństwie portalu Interaktywnie.com. Bartosz powołuje się w niej na statystyki dotyczące zaufania przedsiębiorców do chmury i rosnącym znaczeniu cloud computingu.

Pobierz raport

Nadchodzące webinary

Jak co miesiąc przygotowaliśmy listę webinarów edukacyjnych i handlowych, na które serdecznie zapraszamy – w najbliższych tygodniach omówimy takie tematy jak ransomware, disaster recovery, zabezpieczanie urządzeń czy prosty backup złożonej infrastruktury. W każdy wtorek o godz. 12:00 możecie dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach do backupu lokalnego i skutecznej ochronie danych, a w środy o godz. 12:00 prowadzimy webinary „Jak sprzedawać backup w chmurze?” dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów. Jeżeli jesteś resellerem i chciałbyś dowiedzieć się, jak sprzedawać rozwiązania do backupu w chmurze i zarabiać więcej, koniecznie dołącz do nas w środę.

Zapisz się