ESET Security Days / DC w Singapurze / Miniraport IoT

Czerwiec należał do jednych z gorętszych miesięcy – również dla na Xopero! Dzięki temu udało nam się przygotować dla Ciebie całkiem urozmaicone zestawienie newsów z życia naszej firmy. Zobacz co działo się u nas w minionym miesiącu i koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy na kolejne tygodnie. Oto krótkie podsumowanie czerwca, które rozpoczynamy od newsa o Xopero na ESET Security Days!

1. Xopero na Ukrainie

W minionym miesiącu nasz Presales Engineer, Grzegorz Bąk udał się na Ukrainę, aby reprezentować nas podczas ESET Security Days w Kijowie. Była to kolejna okazja, aby zaprezentować rozwiązania Xopero przed innymi firmami, które podobnie jak my, współpracują z ESETem. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia.

Xopero na Ukrainie podczas ESET Security Days w Kijowie.

2. Centrum danych w Singapurze

W minionym miesiącu podjęliśmy współpracę z centrum danych w…Singapurze. Ale jak pewnie dobrze pamiętasz, to nie pierwszy krok w kierunku podboju rynków azjatyckich. W marcu informowaliśmy o pierwszej sprzedaży w Korei Południowej. Dzięki niej zwiększyliśmy listę krajów, w których dostępne są rozwiązania Xopero do 28. Centrum danych w Singapurze, dedykowane na rynek azjatycki oznacza, że zamierzamy dość mocno rozwinąć sprzedaż na tym kontynencie. Za nami pierwsze szkolenia handlowe i techniczne. A przed…kto wie…może podróż na ten niesamowicie inspirujący kontynent…

3. Miniraport IoT – Pobierz teraz!

Czy wiesz, że nawet żarówka może stanowić zagrożenie dla Twoich danych? Szacuje się, że do 2022 roku na świecie będzie 28,5 mld inteligentnych urządzeń. Już dziś słyszymy o przypadkach nagrywania, szpiegowania czy śledzenia nas przez tego typu sprzęt. A bez odpowiednich regulacji prawnych może być tylko gorzej. Pobierz nasz najnowszy raport o Internet of Things!

Miniraport IoT - Internet of Thinks. Pobierz dokument!

4. Plan backupu – jak go stworzyć?

Wiesz już, jak ochronisz dane firmowe przed katastrofą, błędem pracownika lub atakiem? Już od poniedziałku zaczynamy nowy cykl artykułów edukacyjnych poświęconych tworzeniu planu backupu. Odwiedzaj nasz blog regularnie i dowiedz się, czy Twoja firma potrzebuje planu backupu, co powinno zawierać dobre rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i jak przygotować się na zagrożenia. A jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na nasz regularny newsletter – zrób to teraz!

Zapisz się

5. Jesteś już e-Bezpieczny?

Jak wrażenia po webinarach F-Secure i TestArmy w ramach e-Bezpiecznej Polski? Po Waszej niesamowitej frekwencji możemy jedynie stwierdzić, że zaproszenie Partnerów do wspólnej akcji to strzał w 10tkę! Niewykluczone, że niebawem usłyszysz od nas o nowych partnerstwach. Tymczasem zapraszamy na kolejny webinar e-Bezpiecznej Polski. Już w środę 24 lipca o godz. 10:00 opowiemy Ci o superszybkim backupie – szybszym niż zapis na ten webinar. Chcesz się przekonać?

Zapisz się

6. Konkurs dla Partnerów

Przygotowujemy konkurs na Partnera Roku i Handlowca Roku! Nagrodą niespodzianką i statuetkami nagrodzimy 5 najlepszych firm i 5 sprzedawców rozwiązań lokalnych, którzy osiągnęli najlepszy obrót za nową sprzedaż w cenach katalogowych w całym 2019 roku. Co miesiąc będziemy informować Was, kto stanął na podium, a kto jeszcze musi powalczyć o wejście do finałowej 5tki! Już niebawem więcej szczegółów!

Konkurs dla partnerów Xopero.

Założenia:

  • liczymy całościowy obrót w SRP/cenach katalogowych za cały 2019 r.
  • wyłącznie nowa sprzedaż
  • tylko licencje lokalne XBR/XQA lub hybrydowe XBR + CLOUD / XQA + CLOUD
  • komunikacja w interwale miesięcznym
  • rozstrzygnięcie w styczniu 2020 r.

Nagrody

  • 5 statuetek dla 5 najlepszych Partnerów
  • 5 statuetek dla 5 najlepszych Handlowców.
  • Nagrody niespodzianki!

7. Nadchodzące webinary

Pamiętasz, że poza większymi akcjami, takimi jak Akademia Chmury czy e-Bezpieczna Polska prowadzimy nasze webinary edukacyjne? W każdy wtorek o godzinie 12:00 zapraszamy na szkolenie poświęcone naszym rozwiązaniom lokalnym – wybierz datę i zapisz się tutaj. Za tydzień, 18 lipca opowiemy sobie o prostym backupie złożonej infrastruktury, a 25 lipca pokażemy ile prawdy jest w popularnych mitach o backupie w chmurze.

Zapisz się