Xopero w Ameryce Płd. / Logicom / Dołącz do nas

Pomimo tego, że lipiec to czas wzmożonych urlopów, w Xopero staraliśmy się nie zwalniać tempa. Dzięki temu udało nam się zrealizować kilka nowych pomysłów, nawiązać rozwojowe relacje, usprawnić nasze produkty, zaplanować szkolenia i przygotować nowy raport. Zobacz jak minął lipiec w Xopero – zapraszamy do kolejnego podsumowania miesiąca.

Z Xopero przez świat

W Xopero świat zwiedzamy nie tylko z Martyną Wojciechowską czy Wojciechem Cejrowskim. Nam w dużej mierze pokazuje go Grzegorz Bąk, nasz Presales engineer, który w ostatnim czasie nieustannie podróżował z misją szkolenia  partnerów z naszych rozwiązań. W minionym miesiącu odwiedził cztery kraje Ameryki Środkowej i Południowej. Słyszeliśmy historie o precedensie podrabiania pieniędzy w Gwatemali, czy o nerwowym pościgu na samolot. Oto krótka fotorelacja z podróży Grzegorza po krainie Alpak, dżungli i rajskich plaż: 

Miniraport AI & Machine Learning

Filtry antyspamowe, fraud detection czy wykrywanie botnetów…to tylko kilka przykładów, w których inteligentne algorytmy wykorzystywane są od lat. Według badań 69% organizacji uważa, że bez Artificial Intelligence nie są w stanie reagować na krytyczne zdarzenia. Czy AI i Machine Learning są odpowiedzią na rosnące zagrożenia i ataki hakerskie? Pobierz nasz najnowszy miniraport o wykorzystaniu ich w branży cyberbezpieczeństwa i poznaj opinie ekspertów z takich firm jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Tooploox i Xopero Software! 

Pobierz najnowszy raport - AI&Machine Learning / Cyberbezpieczeństwo / Trend 2019

Pobierz raport

Lato z backupem 

Co robisz w wakacje? Nieważne gdzie Cię poniesie – w Letniej Akademii Backupu możesz zdobywać wiedzę o zabezpieczeniu danych firmowych kiedy i skąd chcesz! Wystarczy zapisać się na powiadomienia mailowe z nagraniem najlepszych webinarów e-Bezpiecznej Polski i Akademii Chmury 2x w tygodniu. Ostatni link otrzymasz od nas 30 sierpnia a we wrześniu prześlemy ankietę, na podstawie której przyznamy Ci certyfikat ukończenia kursu! W każdym mailu wysyłamy linki do poprzednich nagrań, dlatego jeżeli obawiasz się, że już za późno, aby dołączyć – zapewniamy, że jeszcze nic straconego! 

Ekspresowy kurs cyberbezpieczeństwa. Dołącz w dowolnym momencie

Zapisz się

Logicom – nowa dystrybucja

W końcu możemy powiedzieć o tym oficjalnie! Nawiązaliśmy współpracę z Logicom Group – dystrybutorem rozwiązań IT z siedzibą na Cyprze i siecią biur na całym świecie. Nasze produkty do backupu i disaster recovery trafiły do marketplace’u tego dystrybutora, za pomocą którego zrzeszeni Partnerzy mogą sprzedawać nasze rozwiązania swoim klientom. Firma istnieje od 1987 roku, zatrudnia 800 pracowników i dostarcza produkty do 8 tysięcy klientów końcowych. 

Global login

W celu ułatwienia logowania do naszych aplikacji stworzyliśmy global login – jedno miejsce, z którego zalogujecie się do swojego panelu Xopero Cloud lub Xopero Cloud Management. Zmieniliśmy również nazwy infrastruktur. Odpowiadają one nazwom chmur – Cumulus, Cirrus i Stratus. W lipcu otrzymałeś od nas maila z nazwą Twojego serwera. Możesz wybrać również opcję przypisania domyślnej infrastruktury. 

Xopero Cloud – zaloguj się
Xopero Cloud Management – zaloguj się

Integracja Xopero

W minionym miesiącu całym zespołem wyruszyliśmy na wyprawę po Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym. MRU jest jednym z największych systemów podziemi fortyfikacyjnych na świecie, którego długość wynosi 32-35 km. Następnie niczym piraci wiązaliśmy węzły, graliśmy w statki, budowaliśmy własne tratwy i zorganizowaliśmy nimi wyścig po jeziorze.

Chcesz z nami pracować? Przypominamy, że stale poszukujemy specjalistów do działów  IT, sprzedaży i marketingu – wyślij nam swoje CV na adres office@xopero.com

Konkurs dla Partnerów

Zgłosiłeś się już w naszym konkursie Backup Heroes 2019 w kategorii Partner of the Year lub Salesman of the Year? Przypominamy, że zgłoszenia zbieramy tylko do 31 sierpnia! Pięć najbardziej skutecznych firm i pięciu handlowców nagrodzimy statuetkami. To możesz być Ty! 

Zgłoś się

Nadchodzące webinary 

Zapisałeś się już na nasze sierpniowe webinary? W każdy wtorek o godzinie 12:00 prowadzimy szkolenie poświęcone rozwiązaniom lokalnym – wybierz datę i zapisz się tutaj. Co środę z kolei prowadzimy webinary dla naszych Partnerów, w których edukujemy ze sprzedaży rozwiązań w chmurze – zapisz się tutaj. W środę 14 sierpnia opowiemy sobie o Anatomii Chmury, a 22 sierpnia podpowiemy 5 kroków do ochrony Twojego komputera!

Zobacz nadchodzące webinary