Podsumowanie sierpnia

Wakacje i po wakacjach…zleciały w mgnieniu oka, prawda? Tak to już jest – wszystko co dobre, szybko się kończy. Ale chyba zgodzimy się, że zależy to również od tego, jak dużo się dzieje. W Xopero pomimo wakacyjnego rozleniwienia i sezonu urlopowego staraliśmy się utrzymać poprzeczkę dostatecznie wysoko – dlatego też lato minęło nam tak szybko… Zobacz co się u nas wydarzyło – zapraszamy do podsumowania sierpnia!

Koniec Letniej Akademii Backupu

Wraz z końcem wakacji pożegnaliśmy drugą edycję Letniej Akademii Backupu – przyspieszonego kursu szkoleń online. Niezmiernie cieszymy się, że spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i licznymi zapisami, a my przez 5 tygodni mogliśmy dostarczać kolejne porcje wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa danych. Przypominamy, że tylko do końca września czekamy na ankiety weryfikujące wiedzę z 10 webinarów, na podstawie których przyznamy certyfikat uczestnictwa w kursie. Znajdziesz ją na swojej skrzynce mailowej. Jeżeli nie obejrzałeś jeszcze wszystkich nagrań – spiesz się, zostały tylko dwa tygodnie!

Blockchain to nie tylko Bitcoin – pobierz raport

Mechanizm konsensusu, teoria gier, transparentność – czy wiesz, że technologia Blockchain może zrewolucjonizować branżę security IT? Choć stosowana od 10 lat, dopiero teraz przeżywa swój czas świetności. Rozwija się w tempie, które ostatnio widoczne było podczas boomu technologicznego i bańki internetowej z początku lat 90’. Eksperci przewidują, że blockchain stanie się podstawą sieci 3.0, w której prywatność użytkownika jest najważniejsza, a dane przestają być towarem wystawionym na sprzedaż. Chcesz wiedzieć więcej i poznać opinie specjalistów?

Mechanizm konsensusu, teoria gier i transparentność. Blockchain jako podstawa sieci 3.0, gdzie prywatność użytkownika jest najważniejsza, a dane przestają być towarem. Pobierz raport

Już blisko 2 tys. IT korzysta z XCM

Słyszałeś już o naszej platformie Xopero Cloud Management stworzonej z myślą o resellerach? Już 2 tysiące firm IT zabezpiecza dane klientów, zarządza i zarabia na backupie z Xopero Cloud Management! Dlaczego? To najszybszy sposób na zabezpieczenie danych klientów – w 3 minuty po założeniu konta. Zarówno konfiguracja backupu, jak i sprawne przywrócenie danych odbywa się z poziomu panelu – nie musisz opuszczać biura i dojeżdżać do klienta. Co więcej – zarabiasz w modelu SaaS – najbardziej dochodowym na rynku i nie ponosisz żadnego ryzyka! Jeżeli chcesz rozpocząć własny backupowy biznes – zapisz się na nasz cykliczny webinar w każdą środę o godz. 12:00 lub skontaktuj się z działem sprzedaży.

Zapisz się

Powrót e-Bezpiecznej Polski

W minionych tygodniach pracowaliśmy nad kolejnymi materiałami na naszą platformę kursów o cyberbezpieczeństwie e-Bezpieczna Polska. Wracamy już w październiku! Jeżeli nie zdążyłeś wziąć udziału w co najmniej 5 webinarach – masz doskonałą możliwość, aby nadrobić zaległości. Pierwsze powakacyjne szkolenie online już 9 października. Opowiemy sobie o planie backupu – jak go stworzyć, co powinien zawierać, przed jakimi zagrożeniami ochroni Twoje dane. Zapisz się już dziś i zacznij z nami drugi etap e-Bezpiecznej Polski!

Zapisz się

Nadchodzące webinary 

Nie zwalniamy tempa i nieustannie prowadzimy nasze webinary edukacyjne i produktowe. Najbliższy już 19 września o godz. 10:00 – poruszymy temat kompleksowego zabezpieczenia endpointów (zapis: tutaj). Tydzień później opowiemy sobie o 8 zagrożeniach dla Twoich danych. Awaria, kradzież sprzętu, ransomware a może błąd pracownika? Poznaj najczęstsze przyczyny utraty danych i sposoby na zabezpieczenie się przed nimi (zapis: tutaj)!

Wszystkie webinary

Wtorek z backupem!

Wtorek to dobry dzień, aby zacząć zabezpieczać dane… Dlaczego? Bo to właśnie ten dzień przeznaczyliśmy na nasze regularne webinary produktowe. Jak zapewne pamiętasz, w każdy wtorek o godzinie 12:00 zapraszamy na szkolenie poświęcone rozwiązaniom lokalnym – wybierz dogodną dla Ciebie datę i zapisz się tutaj. W tym miesiącu wprowadziliśmy również nowy webinar cykliczny o backupie w chmurze i zabezpieczeniu nielimitowanej ilości urządzeń – odbywa się dwie godziny wcześniej – o godz. 10:00. Zachęcamy do zapisów tutaj.

Trendy 2020 – patrzymy w przyszłość

Pamiętacie nasz raport Cyberbezpieczeństwo: Trendy 2019 (do pobrania: tutaj), o którym dość głośno było na początku roku? Idea tej publikacji spodobała się nie tylko nam – otrzymywaliśmy pozytywne komentarze od czytelników, byliśmy cytowani w mediach (231 razy!), zaproszono nas do telewizji internetowej, a Harvard Business Review zaproponował nam przygotowanie pigułki wiedzy z raportu, którą opublikowano w marcowym wydaniu. Teraz przygotowujemy się do kolejnej edycji i wyszukujemy trendów na 2020 rok. Poszukujemy również Partnerów (producentów rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT), którzy chcieliby zaangażować się w projekt i przygotować merytoryczną, ekspercką wypowiedź.

Dowiedz się więcej