Internet of Things i cyberbezpieczeństwo / Akademia Backupu / Konkurs

Internet of Things i cyberbezpieczeństwo, Akademia Backupu, Xopero survival… Meteorolodzy zapowiadali najgorętszy czerwiec od lat – nie jesteśmy pewni, czy te prognozy sprawdziły się w klimacie, ale z pewnością w Xopero! Zapraszamy do podsumowania miesiąca!

Wypełnij ankietę, oceń nasz support i zgarnij słuchawki gamingowe!

Tym razem to nasz support potrzebuje Twojej pomocy. I choć według statystyk jest 8x szybszy od konkurencji – nie zwalnia tempa! Chcemy usprawnić pracę działu wsparcia technicznego i Twoja opinia będzie dla nas nieoceniona. Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z pomocy supportu Xopero – weź udział w konkursie. Wypełnij ankietę, udziel wyczerpujących odpowiedzi i wygraj słuchawki Plantronics RIG 500 PRO HX! Twoje 5 minut i szczere chęci pozwolą nam dostarczać usługi wsparcia technicznego na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Spiesz się – konkurs trwa do 10 lipca 2020 r.!

To jak? Poświęcisz nam 5 minut?

Wypełnij ankietę

Rusza wakacyjna edycja Akademii Backupu!

Przegapiłeś nasze kursy i cykle webinarów? Nic straconego! Kilka dni temu ogłosiliśmy wakacyjną edycję Akademii Backupu – przyspieszony kurs cyberbezpieczeństwa dla biznesu. 8 webinarów w 4 tygodnie. Dwa razy w tygodniu na podany adres email otrzymasz od nas nagranie szkolenia z naszych najlepszych akcji edukacyjnych. Wybierasz się na Mazury, w Bieszczady, a może morze? Bądź bezpieczny na wakacjach – ucz się skąd chcesz i kiedy chcesz! A jeżeli w tym roku, urlop spędzasz w domu – chętnie Ci potowarzyszymy! 

Zapisz się

Raport Internet of Things i Cyberbezpieczeństwo – pobierz! 

Internet Rzeczy otworzył przed nami furtkę do zupełnie nowego świata… a ten stał się szczególnie interesującym miejscem dla cyberprzestępców. W naszym raporcie miesiąca – Internet of Things i Cyberbezpieczeństwo – przyjrzeliśmy się kwestii zabezpieczenia inteligentnych urządzeń. Szukamy odpowiedzi na to, czy IoT zmieni nasze dotychczasowe podejście do cyberbezpieczeństwa i czy sieć 5G uwolni prawdziwy potencjał Internetu Rzeczy? Ponadto, przyglądamy się “wszechobecnym” problemom IoT i sposobom na ich rozwiązanie. A na dokładkę – porcja komentarzy i rekomendacji od specjalistów z takich firm jak Grupa TAURON, ComCERT czy Cloud Security Alliance. 

Jeżeli nie chcesz, aby Twojemu bezpieczeństwu zagrażały inteligentne pralki, lodówki, smartwatche i samochody – pobierz nasz raport! 

Pobierz raport

Integracja Xopero

W czerwcu ogłosiliśmy koniec pracy zdalnej, a nasi pracownicy zaczęli powoli schodzić się do biura. Po kilku miesiącach izolacji i zamknięcia postanowiliśmy “rzucić ich na głęboką wodę”. W przenośni i dosłownie – przygotowania do wielkiego powrotu wymagały bowiem odpowiedniej oprawy. Dlatego też w tym roku, nasz wyjazd integracyjny był jednym wielkim survivalem. Zaczęliśmy od spływu kajakowego. Po wyjściu na ląd, przegryzając świeżo grillowane mięso i przekąski, zawieraliśmy sojusze, układaliśmy strategie i plany ataku. Chwilę później rozpętała się prawdziwa wojna…w paintballa. Na sam koniec, najbardziej wytrwali postanowili spędzić noc w lesie, pod namiotami. Po takiej integracji, już nic nam nie straszne! Wracamy do biura w pełni sił! Zobaczcie małą fotorelację!

Xopero Cloud zabezpieczy finalistów T-Mobile Rozjezdy

Poznaliśmy już zwycięzców 10. edycji konkursu T-Mobile Rozjezdy, którego Xopero było oficjalnym Partnerem. W ramach tego projektu czeski T-Mobile nagradza startupy za najciekawsze pomysły na biznes! Nagrody, o łącznej wartości ponad 100 tys. zł (w tym licencje Xopero Cloud) powędrowały do Lubomira Kobedy za najlepszy pomysł! Od teraz będzie mógł rozwijać swój projekt bez obaw o utratę danych! T-Mobile nagrodziło również przedsiębiorców za najlepsze rozwiązanie technologiczne oraz projekt z zakresu odpowiedzialności biznesu! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i trzymamy kciuki za Wasze pomysły, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo Waszych danych!

W ciągu 9 lat, nasz Partner – czeski T-Mobile, przeprowadził ponad 100 seminariów dla przeszło 6 tys. uczestników, a łączna wartość nagród przekroczyła 7 milionów złotych! Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy być częścią tego projektu i zapewnić startupom bezpieczeństwo danych i infrastruktury IT oraz ochronić je przed wszelkimi atakami, awariami i katastrofami. Tak, aby w spokoju mogły rozwijać swój biznes i tworzyć innowacyjne technologie.