Xopero ONE 1.7.5 – Narzędzie Storage Cleaner, pełna kontrola nad danymi i nie tylko

Ciągle doskonalimy nasze rozwiązanie, aby spełnić oczekiwania użytkowników i zapewnić najlepsze możliwości zabezpieczenia ich firmy. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadziliśmy w najnowszej wersji Xopero ONE 1.7.5, aby minimalizować ryzyko przestojów, unikać kar oraz strat finansowych i wizerunkowych swojej organizacji.

Optymalizacja z narzędziem Storage Cleaner

Zastanawialiśmy się, jak jeszcze lepiej zarządzać danymi w magazynach użytkowników… i znaleźliśmy rozwiązanie! Nasza najnowsza aktualizacja Xopero ONE 1.7.5 wprowadza narzędzie Storage Cleaner, które optymalizuje wykorzystanie zasobów magazynowych. Dzięki tej nowości, użytkownicy mogą samodzielnie oczyścić magazyn z danych pozostałych po procesie deduplikacji, zwiększając efektywność i dostępność przestrzeni magazynowej. 

Xopero Storage Cleaner

Usuwanie danych w magazynach S3 teraz nawet do 30 razy szybsze!

Nasz zespół pracował nad optymalizacją procesu kasowania danych dla magazynów S3. Od teraz umożliwiamy grupowe kasowanie obiektów znajdujących się na storage – efektem jest przyspieszenie procesu usuwania nawet do 30 razy! To ogromny krok naprzód w kwestii efektywnego zarządzania danymi.

Pełna kontrola nad usuwanymi zasobami

Wierzymy, że proces usuwania danych powinien być przejrzysty i jak najbardziej kontrolowany, zwłaszcza wobec powagi tej procedury. Aby zminimalizować ryzyko błędów ludzkich – bardzo częstego i realnego problemu, z którym mierzą się firmy – wdrożyliśmy nową funkcję przeglądu kasowanych zasobów. Teraz masz możliwość pełnego wglądu w to, które urządzenia czy maszyny wirtualne są objęte procesem usuwania. Zapewnia to nie tylko lepsze zarządzanie danymi, ale również znacząco zwiększa bezpieczeństwo Twojej firmy.

Lista usuwanych danych

Większa przejrzystość w logach

Najnowsza wersja Xopero ONE przynosi usprawnienia szczególnie cenne w środowiskach z dużą liczbą urządzeń do zabezpieczenia. W tym wydaniu dodaliśmy opcję, która pozwala na wyłączenie rejestrowania zdarzeń związanych z podłączeniem agenta do usługi zarządzania. Gdy funkcja jest aktywna, logi nie będą zawierały wpisów o logowaniu się agenta, co nie tylko ułatwia ich czytanie, ale także zwiększa wydajność procesu łączenia agentów. Opcja ta domyślnie jest wyłączona, co pozwala na dostosowanie ustawień do specyficznych potrzeb użytkownika.

Inne poprawki 

  • Usprawnienia przywracania maszyn Hyper-V na Windows 11 oraz z Azure Blob Storage
  • Możliwość usuwania snapshotu po anulowaniu zadania
  • Usprawnienie działania agenta w środowisku AD

Zapraszamy do korzystania z najnowszych funkcji Xopero ONE, które pozwalają na jeszcze lepsze zarządzanie backupami i ochroną Twoich danych. Przetestuj aktualizacją samodzielnie – zaloguj się na swoje konto Xopero ONE lub rozpocznij darmowy okres próbny.