Xopero Blog

8 sektorów, którym szczególnie zagraża utrata danych

Najbardziej wrażliwymi na ataki ransomware są branże medyczne oraz sektor finansowy… ale na nich lista się nie zamyka. Jeśli prowadzisz firmę IT już teraz możesz sprawdzić w jakich sektorach szczególnie wymagane jest zapewnienie cyberbezpieczeństwa – każdy z nich może dotknąć utrata danych. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że wśród obsługiwanych firm masz już klienta na program do backupu.

Read more

Xopero w Ameryce Płd. / Logicom / Dołącz do nas

Pomimo tego, że lipiec to czas wzmożonych urlopów, w Xopero staraliśmy się nie zwalniać tempa. Dzięki temu udało nam się zrealizować kilka nowych pomysłów, nawiązać rozwojowe relacje, usprawnić nasze produkty, zaplanować szkolenia i przygotować nowy raport. Zobacz jak minął lipiec w Xopero – zapraszamy do kolejnego podsumowania miesiąca.

Read more

SanDisk SSD Dashboard / Mirai w sieci Tor / System BC

Czy atak DDoS może jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że jak najbardziej tak. W cyber świecie zadebiutował nowy wariant botnetu Mirai, który ukrywa się w sieci Tor. Tak, temat Mirai znów powraca… Co jeszcze dla was wyszukaliśmy? AI w służbie cyberbezpieczeństwa, problem ze skryptami JS i SystemBC, który niestety zawsze występuje w parze z innym zagrożeniem.

Read more